پنکه پارس خزر

قرار است پنکه ای خریداری کنید و به این فکر می کنید که کدام مدل پنکه برای شما مناسب تر است بهتر است تا به مقایسه ای بین پنکه ها بپردازید، کاربرد هر پنکه، بازه ای که می تواند در آن گردش هوا ایجاد شود، محل نصب و ایمنی آن‌ها، امکانات مختلف پنکه ها و سایر خصوصیاتی که از پنکه تان انتظار دارید را بدانید و به نسبت همین موارد خریدتان را انجام دهید.
در بسیاری مواقع کاربران می‌خواهند بدانند کدام مدل پنکه برای فضایی که آن‌ها هستند کاربرد بهتری دارد، مصرف انرژی آن‌ها در حالت به صرفه تر و اقتصادی تر کدام است و همه این‌ها سؤالاتی است که شما را هدایت می کند تا هوایی خنک، لطیف، پر از اکسیژن، سبک را در محیطتان فراهم کنید، یک محیط سالم راندمان کاری شما را بالا می برد، سلامت شما را تضمین می کند و می تواند به لحاظ روحی گزینه ای بسیار مؤثر باشد.
تصور کنید در اتاقی کوچک با یک پنکه سقفی بزرگ مجبور باشید جریان زیادی از هوا را تحمل کنید و حالتی شبیه به باد، کارها و فعالیت‌های شما را مختل کند، این گردش شما را مجبور به خاموش کردن پنکه و یا کم کردن آن می کند، در نتیجه یا مصرف انرژی شما را بالا می برد و یا هوایی نامنظم را تحمیل می کند و به شکل دیگری با عرق کردن و خنک شدن های مداوم باعث ایجاد سرماخوردگی، درد عضلات و غیره می گردد، بنابراین انتخاب یک پنکه مناسب اصلی مهم و حائز اهمیت در این خرید است.

پنکه های رومیزی
پنکه های رومیزی کوچک، قابل حمل و مناسب برای یک اتاق کوچک هستند، اگر قرار است از آن‌ها در فضای بیشتری استفاده کنید به گزینه گردشی بودن آن‌ها توجه کنید، چرخش این پنکه ها پنکه پارس خزردر امتداد محور مرکزی آن انجام می شود تا فضای بیشتری را پوشش دهد و همین امر موجب می شود تا یک جریان هوای متناوب در فضا ایجاد شود.
این پنکه ها را معمولاً در گوشه مشخصی از اتاق قرار می دهند و کنترل هوا از همین طریق انجام می شود، اگر اتاق و فضای شما بزرگ باشد ممکن است این گردش هوا به تمامی نواحی اتاق نرسد و به همین دلیل از این پنکه ها در فضای کوچک‌تر استفاده می شود.
اگر شما قرار باشد از پنکه تان در حیاط خانه، در گلخانه ی کوچکتان و یا در مکان‌های مختلفی استفاده کنید قابلیت حمل این پنکه ها همان نکته ای است که به آن احتیاج خواهید داشت، البته به این نکته توجه کنید که هر قسمتی از اتاق یا مکانی که قرار است از این نوع پنکه استفاده کنید نیاز به برق و پریز دارید و بر خلاف پنکه های یو اس بی که در هر مکانی قابل نصب و استفاده هستند با این محدودیت روبه رو خواهید بود.
پنکه های پایه دار رومیزی قابلیت تنظیم ارتفاع داشته و شما می توانید سطح پوشش و هوادهی آن‌ها را بر اساس خواستتان تنظیم کنید، اگر قرار است صرفاً از آن‌ها به شکلی متمرکز بر یک نقطه استفاده کنید و در کاربردی متفاوت مثلاً برای خشک کردن یک تابلو نقاشی به کار بگیرید قابل تنظیم و گزینه هایی مناسب هستند.
سطح مصرف انرژی در این پنکه ها پایین بوده و اگر به اندازه آن و فضای کاربردی توجه کنید می توانند همراهی کم مصرف، عالی و ایده آل برای شما باشند.
پنکه های رومیزی سبک بوده و با امکانات متفاوتی در دسترس هستند، می توانید بر اساس نیازمندی هایتان آن را به کار بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *